TAAHHÜT

1. 18 yaşından küçük kişiler web sitemizden alışveriş yapamaz. Fakat, çocuklar adına aile büyükleri sipariş verebilir ve gereken ödemeyi yine aile büyükleri yapabilir. .


2. Sepete eklenen ürünlerin ödemesi daha sonra yapılabilir. Fakat, ödeme yapılmadan ürün çıkışı yapılamaz .Ödemeli gönderi ya da daha sonra ödenecek şeklinde istekler yerine getirilmez.


3. Tüm siparişleriniz, yasalar çerçevesinde ve faturalı veya irsaliyeli olarak teslim edilmektedir. Ürün değişimleri faturasız yapılmaktadır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları KANUNUN BELİRLEDİĞİ ORANLARDIR


4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından firmamız sorumlu değildir ancak ürünü yenisiyle ücret olmadan değiştirecektir..


5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


6. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile firmamızın bir ilgisi yoktur. O yüzden havale ödemelerinizi bankaların internet şubeleri ve ATM'ler üzerinden yapmanızı öneririz.


7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimat sorumluluğu firmamıza aittir.


© 2016 Tüm hakları saklıdır | Telif hakları Kitapseli.com, Tasarım : Elcom